m o ż e   t e a t r   t a ń c a

Jesteśmy zespołem, który nie ma ustalonego składu. Pozwalamy sobie na dowolność i eksperymenty z naszym ciałem, emocjami, relacjami z innymi ludźmi, z przestrzenią, w której jesteśmy. Tworzymy grupę amatorską, poszukującą, z pasją i odwagą do działania. Uczestnikami projektów są ludzie zajmujący się Capoeirą, teatrem, tańcem, fire show, sztukami plastycznymi i animacją kultury.


Wciąż postają nowe choreografie, nowe historie, nowe pomysły. Improwizujemy. Specyficzne emocje i energia pozwalają nam się otworzyć, by w powstającym spektaklu pozostać szczerymi w swojej wypowiedzi. Inspiracje przychodzą same, z życia codziennego, z interakcji, z niewiadomych. Chcemy ruchem pokazać to czego nie da się nazwać lub czego nazwać nie chcemy. Bawimy się formą, treścią, słowami, bawimy się podczas pracy. Stawiamy pytania, nie dajemy odpowiedzi. Niczego nie jesteśmy pewni, wszystko jest być może.


Chętnie nawiązujemy kontakty z osobami, grupami z nowatorskimi pomysłami, zainteresowanymi działalnością artystyczną, kulturalną, organizacyjną. Jednocześnie dziękujemy tym, którzy nas wspierają.


Serdecznie pozdrawiamy!


Może Teatr Tańca